poniedziałek, 5 czerwca 2017

Chemtrails

Kiedy usłyszałam o zjawisku "chemtrails", pomyślałam: oszołomy od ekologii znów coś wymyśliły. Nie wierzyłam im, jednak w temacie byłam już na bieżąco, chcąc-nie chcąc obserwowałam również niebo. Doszłam do wniosków, że te "oszołomy" jednak mają rację, a elity mają nas, zwykłych ludzi za stonkę. Ogromną liczbę samolotów robiących opryski mogę dostrzec tuż nad swoją głową, jestem naocznym świadkiem tego incydentu. Chemtirails to nie jest żadna teoria spislkowa, to fakt!


Co to takiego i o co tyle krzyku?

Chemtrails to substancje toksyczne, takie jak sole baru, tlenek glinu, strontu i inne. Jest to forma energii DOR. Sole baru mają zdolność do wiązania dużej ilości wody, co powoduje tworzenie się chmur oraz zmniejszenie promieniowania słonecznego.

Cząsteczki aluminium w atmosferze pełnią kilka funkcji. Tlenek aluminium należy do tzw. materiałów Welsbach, które mają wysoką emisyjność, refleksywność i światło słoneczne odbija się od cząsteczek aluminiu. Substancje te używa się jako dodatek do paliwa lotniczego.

Laboratoryjne analizy chemiczne chemtrails oprócz obecności aluminium, baru, strontu, kadmu, niklu wykazały również:
Enterobacteriaceae - zawiea enterobacteriaris coli i salmonellum, które można znaleźć w przypadku zatrucia starą zepsutą żywnością. Najważniejszą bakterią jest klebisella pneumoniae, gatunki której odpowiedzialne są za infekcje płuc i bolesne problemy z jelitami. 
Ethylen dibromid (dibromoetanu - C2H4Br2) - którego stosowanie zostało zabronione w 1984 r., ponieważ zawiera rakotwórcze dodatki. Serratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, streptomycety (stosowane antybiotyki) i inne. 



Powyzej wymienione trucizny wchłaniamy przez układ oddechowy. Ostatnio dało się zauważyć dramatyczny wzrost zachorowań. Istnieją liczne doniesienia o wzroście liczby zgonów sercowych i górnych dróg oddechowych (astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, rak płuc, i wiele chorób przewlekłych). Toksyczność Chemtrails wpłynęła znacznie na pogorszenie "zbiorowe zdrowia". Znaczący wzrost chorób serca i różnych górnych dróg oddechowych związane jest ze wzrostem zapylenia naszego powietrza. Najczęstsze z zachorowań:
-choroba niedokrwienna serca
-astma i choroby górnych dróg oddechowych
-alergie
-nowotwory
-zespół chronicznego zmęczenia

Nasze powietrze zanieczyszczone jest drobinkami pyłu. Cząstki te mogą odkładać się w najgłębszej części płuc, a przez pewien czas, może to spowodować uszkodzenie płuc. ten rodzaj zanieczyszczeń którym oddychamy przez cały dzień jest przyczyną chorób górnych dróg oddechowych, choroby niedokwiennej serca, powoduje przedwczesne starzenie się i śmmierć. Pył ten może zaostrzyć istniejące choroby.


Jak się bronić przed toksycznymi opryskami?

Po pierwsze trzeba wzmocnić organizm: odpowiednia dieta, organiczna żywność bez zbędnej chemii, odpowiednie nawodnienie, sport. 

Pomocne okażą się również: 
  • czonsek - jest skuteczną bronią przeciwko infekcjom bakteryjnym, wirusowym oraz pasożytniczym. Zmiażdżony, świeży czosnek wydziela alicin, substancję, która posiada (jak stwierdzono poprzez szereg doświadczeń laboratoryjnych) silniejsze działanie antybiotyczne niz penicylina czy tetracyklina. Czosnek z powodzeniem jest używany w leczeniu bólu gardła, przeziębień, gryp, infekcji oskrzeli i płuc, infekcji przewodu pokarmowego, jak również pomaga w odbudowaniu populacji przyjaznej bakterii po odbytych kuracjach antybiotykowych. Czosnek jest skutecznym środkiem na niszczenie robaków w organiźmie, jak również pomaga w leczeniu zakażeniem drożdżakowym, pleśniawki w jamie ustnej, pleśniawki pochwowej. Czosnek poprawia trawienie pokarmowe, pomaga w wydalaniu gazów, poprawia wchłanianie i przyswajanie pokarmów. Czosnek również wzmaga produkcję insuliny wytwarzanej przez trzustkę. W związku z tym, czosnek uważany jest za cudowny środek w obniżaniu poziomu cukru we krwi u ludzi cierpiących na cukrzycę.
  • olejek z dzrewa herbacianego - Od wieków stosują go jako lekarstwo, głównie do odkażania zainfekowanych ran. Nic dziwnego, jest uznawany za olejek o najsilniejszych właściwościach antybakteryjnych, antywirusowych i wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Skutecznie zatrzymuje różne procesy infekcyjne (gardła, jamy ustnej, dróg oddechowych, dróg moczowych, pochwy), z powodzeniem jest stosowany przy przeziębieniu i grypie. Chroni przed chorobami tropikalnymi, co zostało wykorzystane już podczas II wojny światowej. Żołnierze walczący w tropikach mieli ten olejek w swoich podręcznych apteczkach. Warto go stosować zapobiegawczo, zanim dojdzie do infekcji, ponieważ wzmacnia układ odpornościowy. Wyjątkowo dobrze radzi sobie z chorobami i problemami skórnymi. Jest używany do leczenia trądziku, krost, brodawek, tłustej cery, grzybicy między palcowej, grzybicy głowy, pleśniawek, wyprysków. Jest pomocnym środkiem usuwającym zmiany skórne wywołane przez obecność grzyba z gatunku Candida albicans. Oczyszcza i odkaża skórę. Jest zbawienny, gdy jest popękana i szorstka, łagodzi oparzenia słoneczne, korzystnie wpływa na zabliźnianie się ran. Wyciąg z tej rośliny jest popularnym składnikiem mydeł o działaniu leczniczym, past do zębów, dezodorantów, szamponów. Dodatkową zaletą olejku jest to, że wykazuje działanie uspokajające. Łagodzi stres związany m. in. z zabiegami chirurgicznymi, niweluje zdenerwowanie, a nawet pomaga przy histerycznych napadach. Można go również stosować w celu pozbycia się pasożytów, np. pcheł, wszy, czy nawet pasożytów jelit. Stosuje się go w mieszankach z olejkami: sosnowym, lawendowym, cytrynowym, szałwiowy lub geraniowym.”
  • por - posiada liczne właściwości lecznicze. Już w starożytności panowały przekonania o zdrowotnych działaniach pora. Zawiera on bowiem znaczną ilość soli mineralnych, a szczególnie wapnia oraz fosforu. Inne istotne składniki, które są odnaleźć można w tym właśnie warzywie to witaminy, a także węglowodany oraz niewielkie ilości białka. W związku z tym, zaleca się go w czasie leczenia niestrawności, zaparć, dolegliwości związanych z drogami moczowymi, artretyzmu, reumatyzmu, czyraków, wrzodów, hemoroidów. Ma właściwości moczopędne, co oznacza, że jest niezwykle pomocny osobom mającym problemy zdrowotne związane z nerkami oraz pęcherzem. Z kolei liście pora zawierają m.in. takie witaminy jak: witamina A, która ma związek z prawidłowym wzrostem u dzieci, a także stanem naskórka, witamina E natomiast ma za zadanie chronić czerwone krwinki przez zbyt wczesnym rozpadem, wspomaga również leczenie niepłodności u mężczyzn, wskazana jest do zażywania podczas miażdżycy i chorób serca. Por także wspomaga krążenie krwi.
  • chlorella - dostarcza organizmowi cennych substancji takich jak aminokwasy, witaminy, minerały: fosforu, potasu, magnezu, wapnia (ich koncentracja jest wyższa niż u innych roślin lądowych), pierwiastków śladowych: żelaza, manganu, cynku, molibdenu, miedzi i kobaltu (chelatowe wiązania aminokwasów). Jest bogatym źródłem beta-karotenu (prowitaminy A) która usuwa uszkodzenia skóry powstałe w wyniku działania promieniowania ultrafioletowego, wzmacnia wzrok, zapobiega zaćmie i przeciwdziała rozwojowi rak płuc. Zawiera więcej witaminy B12 niż wątroba wołowa. Niedobór tej witaminy  prowadzi do zaburzeń neurologicznych i upośledzenia sprawności intelektualnej. Jej błona komórkowa składa się z trzech bardzo odpornych warstw ochronnych, które są podstawą oczyszczających właściwości chlorelli. Oczyszcza układ trawienny, zwłaszcza jelito grube; oczyszcza organizm z:
- toksyn,
- metali ciężkich (kadm z papierosów, rtęć i pallad z plomb dentystycznych, ołów ze środowiska),
- chemikaliów (rozpuszczalniki wchodzące w skład wielu produktów kosmetycznych, czyszczących, lakierów czy farb)
- alkoholu
        
         Chlorella poprzez swoją unikalną budowę komórkową wiąże je i usuwa z organizmu. Ponadto           uszczelnia ścianki jelit dzięki czemu zapobiega wtórnym zatruciom czyli przenikaniu składu stolca do krwiobiegu. W sytuacjach szczególnego nasilenia uwalniania się toksyn z tkanek organizmu (głodówka, intensywne odchudzanie, wizyty w saunie) Chlorella jest niezastąpiona, gdyż absorbując toksyczne związki zapobiega przeciążeniu nerek czy wątroby.
  • witamina C.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz